Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus.

Privatumo politika

Jau prisiregistravę?

Užmiršote slaptažodį?

Sukurti naują paskyrą

Įveskite savo elektroninį paštą norėdami sukurti naują paskyrą

Freedom System Paletė J-FSFC Padidinti

JL'o Freedom System Paletė J-FSFC

Nauja

Freedom System Palette J-FSFC

Smulkiau

Paletė tinkanti keturioms akių šešėlių spalvoms ir dviems skaistalams ar veido kontūravimo priemonėms. 

Taip pat galima sudėti aštuonis akių šešėlius.

Atraskite savo vidinį vizažistą. Freedom System Paletės yra įvairių formų ir dydžių, kad galėtumėte prisitaikyti bet kuriai progai bei pagal kiekvieno poreikius.
Šios, puikiai telpančios į kišenę, paletės pagamintos iš ilgalaikio, lengvo plastiko, todėl jos tampa daugkartinėmis. Paletės apačioje esantis magnetinis sluoksnis palaiko gaminį ir leidžia patogiai papildyti ar išimti gaminį iš paletės, kai reikia.

Visos makiažo priemonės ir paletės parduodamos atskirai. Taip galite susikurti savo mėgiamų spalvų paletes internetu, pasinaudojus FREEDOM SYSTEM funkcija arba parduotuvėje, pasirinkdami įvairius Jennifer Lopez kolekcijos gaminius, įskaitant akių šešėlius, presuotas HD pudras, bronzantus, skaistalus ar švytėjimo suteikiančias pudras.

Freedom system paletės puikiai tinka profesionaliam vizažistų darbui bei kiekvienam, jaudojančiam kosmetiką kelyje.

Formos:
• "Freedom System Palette J-FS2": tinka dvejoms, jūsų pasirinktoms akių šešėlių spalvoms iš Jennifer Lopez kolekcijos ir ne tik.

• "Freedom System Palette J-FS3": tinka keturiems jūsų pasirinkto atspalvio akių šešėliam arba dviems akių šešėliams ir vienam skaistalui ar veido modeliavimo priemonei iš Jennifer Lopez kolekcijos ir ne tik.

• "Freedom System Palette J-FS5": tinka trijų atspalvių akių šešėliams ir vienai jūsų pasirinkto atspalvio skaistalui ar veido kontūravimo priemonei, ar švytėjimo suteikiančiai pudrai (highliter).

• "Freedom System Palette" J-FSFC: tinka keturiems akių šešėliams ir dviems skaistalams, veido kontūravimo priemonėms ar švytėjimo suteikiančioms priemonėms (highliter).

Kaina: 16,80 €

Perkant šį produktą galite sukaupti 3 lojalumo taškai. Jūsų krepšelyje viso 3 taškų tai gali būti konvertuojama į nuolaidą 0,30 €.


Pridėti į norų sąrašą

Atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą

JL'o Freedom System Paletė J-FSFC

JL'o Freedom System Paletė J-FSFC

Freedom System Palette J-FSFC

Parašykite atsiliepimą