Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus.

Jau prisiregistravę?

Užmiršote slaptažodį?

Sukurti naują paskyrą

Įveskite savo elektroninį paštą norėdami sukurti naują paskyrą

INGLOT-logo-compressor.jpg

Apie INGLOT

INGLOT kosmetika įkurta 1983 m. mažame Lenkijos miestelyje, šiandien yra viena pagrindinių spalvinės kosmetikos gamintojų ir pardavėjų pasaulyje. Garsėja dėl savo plataus spalvų asortimento, revoliucinių, šiuolaikinių technologijų, inovatyvių sprendimų ir naujausių tendencijų kosmetikoje derinio.

INGLOT kuria unikalius, saugius naudoti ir atitinkančius netgi reikliausio kliento lūkesčius produktus.  

Itin populiari ir vertinama yra unikali „Freedom System“ produktų linija, kuri siūlo galimybę susidaryti asmeninių palečių iš įvairių, itin mėgiamų spalvų akių šešėlių, kompaktinių pudrų, skaistalų, lūpų dažų, maskuoklių ir produktų, skirtų antakiams, derinius. Sprendimas ne tik inovatyvus, bet ir ekologiškas.  

INGLOT kuria madas už Niujorko, Paryžiaus, Milano, Londono ir Brodvėjaus Mados savaičių scenų. Dalyvauja tokiuose renginiuose kaip „The Makeup Show“, „IMATS“ ir kituose.

Inglot – skirta grožio entuziastams visame pasaulyje, siūlanti produktus, sukurtus naudojant naujausias technologijas ir aukščiausios kokybės sudedamasias dalis. Be pasaulinio tinklalapio, ženklas turi 755 mažmeninės prekybos parduotuvių vietas daugiau nei 80 šalių, įskaitant ir Lietuvoje. 

INGLOT Lietuvoje:

INGLOT kosmetika Lietuvoje yra žinoma jau beveik 10 metų. Su kiekvienais metais INGLOT populiarumas Lietuvoje tik stiprėja, tai rodo ir didėjantis INGLOT prekyviečių skaičius.

Šiauliuose INGLOT parduotuvė PC Akropolis, I aukštas, Vairo alėjoje,
Kaune  INGLOT salelė PC Akropolis, I aukštas, Gedimino alėjoje,
Vilniuje INGLOT parduotuvė PPC Ozas,
www.inglotkosmetika.lt parduotuvė internete.

INGLOT makiažo mokykla:

Šiauliuose INGLOT parduotuvėje organizuojamos makiažo pamokos individualios ir grupinės, kurias veda profesionalios INGLOT vizažistės. 
Organizuojamos makiažo pamokos SAU, pažengusioms, odos priežiūros pamokos, pirmojo makiažo pamokos, brandžios odos makiažo pamokos ir kitos. 

INGLOT ir seminarai:

organizuojame makiažo seminarus Lietuvoje, kurių programas galite rasti mūsų facebook profilyje INGLOT LT. Taip pat organizuojame kosmetikos prezentacijas, kurių metu pristatomi naujausi INGLOT produktai, tendencijos.