Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus.

Privatumo politika

Jau prisiregistravę?

Užmiršote slaptažodį?

Sukurti naują paskyrą

Įveskite savo elektroninį paštą norėdami sukurti naują paskyrą

THE POWERPUFF GIRLS

„INGLOT“ ir „The Powerpuff Girls“ sujungė savo galias, kad sukurtų unikalią makiažo kolekciją, kuri ne tik paryškintų vidinį grožį, bet ir padidintų pasitikėjimą savimi, išlaikant savo individualumą ir autentiškumą.

Viskas prasidėjo laboratorijoje, kur INGLOT chemikai suderino pažangias technologijas ir turtingas receptūras su išskirtinėmis spalvomis. Šis sėkmingas derinys paskatino išleisti išskirtinius produktus, kuriuose šiuolaikinė moteris pabrėžia savo jėgą ir jėgą.

Profesorius Utoniumas panaudojo "sugar, spice, and everything nice” mišinį su paslaptingąja medžiaga pavadinimu  „Chemical X”, kad sukurtų mielas mažas mergaites su supervalstybėmis, saugančiomis pasaulį nuo blogio.

Įkvėpta „Blossom“, „Bubbles“ ir „Buttercup“, „INGLOT x Powerpuff Girls“ kolekcijoje yra tokie produktai kaip akių šešėlių paletės, lūpų dažai, lūpų blizgiai, skaistinančios pudros, gryno pigmento akių šešėliai, akių kontūro gelis ir „The Powerpuff Girls“ makiažo krepšys. Kiekviena mergaitė yra skirta konkretiems gaminiams, kurie gali būti naudojami kuriant įvaizdį, įkvėptą jos charakterio ir unikalių bruožų.

Nuspręskite, ar pasirinksite „Team Bubbles“, „Team Blossom“ ar „Team Buttercup“. Pasitelkite  „Awesome Team“ produktus, kurie atitiknka kiekvieną personažą ir nepriekaištingai papildys jūsų išvaizdą.

INGLOT x „Powerpuff Girls“ kolekcija ssudaro 18 funkcionalių gaminių, kurie yra labai patogiose ir ypač mielose pakuotėse. Jų spalvos ir tekstūros leidžia sukurti fantastiškiausią įvaizdį ir paįvairinti kasdienį jūsų makiažą.

Viso yra 24 produktų 7 kategorijose
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų
o